Младиот актер пронајден мртов


Младиот светски познат актер Џејсон Одел е пронајден мртов во својот стан на 21. годишна возраст.

Медиумите во Лос Анџелес потврдија дека младиот актер познат пои серијата “The Goldbergs”, бил пронајден мртов во својот дом, а засега не се знае причината за смртта.

Роден е на 2. јули 1997 година а во шоу бизнисот влегол на само 12 години.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1