МОЌНО ВИДЕО: „Ви благодариме херои“- марш за поддршка на полицијата


Над 70.000 македонски граѓани вчера во повеќе градови низ земјава дадоа силна поддршка за полицијата.

Screenshot_3 Screenshot_2

Тие се поклонија за македонските бранители  и искажаа благодарност за хероите.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1