Момче избодено со нож од крадци во Кисела Вода


Момче на возраст од околу 25 години утринава било избодено со нож во зграда во скопската населба Кисела Вода, дознава Курир.

g_noz

Според првичните информации до кои дојде Курир, момчето во зградата во која живее пресретнало крадци. По кратката физичка пресметка, еден од крадците извадил нож и го прободел во стомакот, а момчето добило и удар во главата од тврд предмет.

Повеќе детали од полицијата се очекуваат наскоро.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1