Момче од Хрватска го удрило гром – преживеал – станал секс машина


За овој неверојатен случај денес пишуваат сите медиуми во Хрватска, повикувајќи се на тврдењата на една млада девојка, која побарала да остане анонимна.

grom sеksНаводно, нејзиното момче е вистински среќник бидејќи преживеал удар од гром.

Но, за разлика од некои луѓе кои по ваква несреќа имаат трајни последици по здравјето, со ова момче се случило спротивното.

Односно по ударот од гром девојката тврди дека со „жртвата“ имале неверојатен секс неколку пати во денот, што претходно не било случај.

По извесно време се се вратило во нормала, а експертите велат дека вакво нешто може да се случи како последица од ударот.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1