Момче загина од струен удар


policija grb oznakaОсумнаесетгодишниот Беким К. загинал од струен удар. Несреќата се случила вчера вечер во велешкото село Горно Јаболчиште.

Според информациите, несреќата се случила додека момчето се капело во бањата во својот дом.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1