Монструм од Србија: Излезе од затвор и раскасапи цело семејство


Маж од Србија си го уби целото семејство.

Се работи за Антон Ниче, кој е осомничен за тројно убиство откако ја уби својата 66-годишна мајка, 44-годишна снаа и својот 46-годишен брат.monstrumsrbijaa

Сите жртви Л.Н., С.Н. и М.Н. ги убил со нож.

Мајката и снаата починале на лице место, додека братот на пат кон болница им подлегнал на тешките повреди.

Убиецот во петокот дошол дома откако издржувал казна притвор за семејно насилство. Се разбеснил, започнал расправија, земал нож и сите ги убил.

Засега не се знае точната причина за кавгата, но се претпоставува дека се семејни недоразбирања кои долго време ги имало во кругот на семејството.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1