Монструм од Велес се изживувал со своја пријателка – ја силувал па ја ограбил


siluvanje140 годишниот велешанец Н.Д. заработи кривична пријава за монструозното однесување кое го манифестирал на 18. јуни годинава.

Околу 3 часот наутро, Н.Д. заѕвонил на вратата од станот на својата 52 годишна познаничка В.Р., влегол внатре и заканувајќи и се со својот нож, безмилосно ја силувал велешанката.

Ова не му било доволно, па насилникот одлучил и да ја ограби својата познаничка. Според полицијата, В.Р. останала без 100 евра и два мобилни телефони.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1