Монструм: Осакатил 21 жена, им сечел делови од вагините и ги чувал во замрзнувач! (ВИДЕО)


Питер Фредериксен (63) е Данец од Јужна Африка, кај кој неодамна во замрзнувачот се пронајдени 21 парче женски гениталии, поради што е обвинет.piter

Тој е уапсен во септември поради сакатење на 21 жена, колку што се најдени вагини во неговата куќа.

Жртва на неговиот бизарен злочин била и неговата 28- годишна сопруга, која Питер ја дрогирал и и одсекол делови од нејзината вагина. Инаку таа требала да сведочи на ова судење, но е убиена на прагот на нивната семејна куќа.

На полицијата се уште не и е јасно, дали при сакатењето жените биле живи или мртви.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1