Монструмот призна дека ѕверски ја уби Тијана Јуриќ


Во судот во Суботица започна рочиштето на судењето на Драган Ѓуриќ.

Овој балкански монструм е осомничен за силување и убиство на малата Тијана Јуриќ. Рочиштето е затворено за јавност.

Ѓуруќ го призна монструозното убиство врз Тијана на судењето кое се одржа вчера во Вишиот суд во Суботица.

На судењето присуствувал и таткото на девојката по која плачеше целиот Балкан.

Tijana-Dragan-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1