ХИТ ФОТО: Возач на ЈСП се пошегува со патниците


Возач во ЈСП- Скопје реши да се пошегува по повод 1 Април- Денот на шегата.

Тој со маска на лицето ги пречека патниците кои сакаат да си купат билет за возењето.

Дел од патниците велат дека возачот навистина ги изненадил и дека сето тоа е многу смешно, останатите ја поставија фотографијата на Ѕидот на сообраќајниот срам.

500yj56ju565i99e9e9jdfhjrej

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1