Монструозно: Новороденче пронајдено во канализација на студентски дом


Во канализација од студенстки дом во Источна Кина пронајдено е тукушто родено бебе.
Се претпоставува дека мајката го родила бебето во недела на вц-школката во студентскиот дом по што само пуштила вода да го однесе бебето.bebе555
Бебето го пронашле студенти кои слушнале како плаче во одводната цевка широка 20 сантиметри. Повикале пожарникари кои го лоцирале бебето во цевките помеѓу трети и четврти кат. Бебето ги преживеало сите овие маки бес физички повреди.
Полицијата ја пронашла и мајката на детето, која веднаш била приведена.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1