Мртов маж најден во автобус на ЈСП


jsp tepacka avtobusМртов маж вчера вечер бил изваден од автобус на ЈСП во центарот на Скопје, пренесува Сител.

Очевидци велат дека медицински екипи во присуство на полиција мртвиот маж на возраст на 60 години бил изваден од автобусот во близина на Соборниот храм.

Информацијата се уште нема официјална потврда од полицијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1