Мртов маж пронајден во Охрид


Во Полициската станица Охрид, синоќа во 21.34 часот било пријавено дека на улицата „Партизанска“ бил пронајден починат 46-годишниот М.С. од Охрид, вработен во Агенција за обезбедување.

Од страна на доктор од екипа на Итна медицинска помош била констатирана смрт без траги на насилство.

Со согласност на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено на семејството за погреб.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1