Се породи Сара Мејс


Поп -пејачката Сара Мејс денес стана мајка. Во болницата „Санте плус“ ја донесе на свет ќеркичката Илина. Таа и сопругот тв – водителот Димитар Атанасовски среќната вест ја објавија на социјалните мрежи.

– Не е лажна тревога, најсреќна на свет сум, не ми се верува какво е чувството – напиша Сара на Фејсбук.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1