Мртов маж пронајден во својот дом


Мртов маж бил пронајден вчера околу 17 часот во својот дом на улицата „Браќа Миладинови“ во Битола.police-lenta-500lenta

Станува збор за 53-годишниот Б.Д од Битола, на телото не се пронајдени никакви траги од насилство.

Полицијата извршила увид на местото. Од страна на Јавен обвинител наредена е обдукција врз телото на починатиот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1