Мртво момче во штабот на ДУИ во Тетово


Утринава во зградата на стариот „Телеком“ во Тетово, каде сега се просториите на Изборниот штаб на ДУИ, е пронајдено безживотното тело на Хусеини Н. од Тетово. Починатиот имал 20 години, соопшти МВР.

По наредба на Јавен обвинител, започната е истрага.

dui-1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1