Му го отсекла затоа што ја изневерувал!


Жена која открила дека нејзиниот партнер ја изневерува се решила да преземе екстремни мерки па му го отсекла „алатот“ со кујнски нож додека спиел и го фрлила во WC школка, пренесуваат локалните медиуми.

Хулија Муњоз Хуаман (41) признала дека на овој начин сакала да го казни својот партнер Рамон Аријас (46) во налет на љубомора.

Језивиот инцидент се случил во еден хостел во Лима, пренесува АФП.

Обезбедувањето на хотелот пред шокираните гости ја фатиле жената додека Аријас викал од болка.

Аријас веднаш бил префрлен во болница каде бил сместен на интензивна нега.

Tags: , , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1