Tag Archives: љубоморна

Му го отсекла затоа што ја изневерувал!

Жена која открила дека нејзиниот партнер ја изневерува се решила да преземе екстремни мерки па му го отсекла „алатот“ со кујнски нож додека спиел и го фрлила во WC школка, пренесуваат локалните медиуми.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1