Му избегаа на гробарот од лопата – Трудница и сопругот преживеаа бизарна несреќа


Liu Yun која била во 4 месец од бременоста го возела автомобилот додека нејзиниот сопруг бил на совозачкото седиште. Во Chongqing, во југозападна Кина доживеале несреќа. Изгубиле контрола над возилото и се забиле во банкината – односно банкината буквално навлегла во автомобилот и додека возилото успеало да застане буквално биле пробушени од оградата – чудо е како брачниот пар минал само со полесни повреди.

Погледнете ги фотографиите

trudnicanesreca-3

trudnicanesreca-4

trudnicanesreca-2

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1