Најми екипа за просење со спектакл – џабе само 20.000 долари


На вебсајтот „flash mob“ за само 20,000 долари можете да и приредите на својата девојка веридба од соништата.

За овие пари, можете да добиете 30 професионални танчарки, врвни кореографи, вечера со пет врсти на јадења и снимка која можете да ја задржите.
Се што треба да направите е да случајно да ја донесете својата девојка во ресторанот во Њујорк, и да ја одберете песната со која сакате да ви биде изведен танцот.
Финтата е во тоа што ќе мора брзо да се одлучите дали сакате да се венчате, затоа што ресторанот, овој ваквиот настан планира да го изведе на 12 декември. Во случај никој да не се пријави, сопствениците на њујоршкиот ресторан, истиот ќе го поместат за неколку денови подоцна.

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1