Не се вози по снег – па со скии на работа (Фото)


Оваа фотографија е  сликана на една од улиците во Белград. Овој човек изгледа не сакал да ризикува да вози автомобил по снегот, ниту пак да оди пешки и да стане жива вода, па си нашол солуција.

Со скии на работа 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1