Не знаете како се местат ланци за снег? – Погледнете, навистина е лесно!


Сите знаеме дека ланците за снег се обавезни во зимската опрема на нашите автомобили, но не секој знае да ги намести во пракса.500nalsovna-zimska-oprema-2

Оваа опрема е исклучително лесна за монтирање, а оние кои не знаат многу лесно ќе научат преку ова мошне поучно видео.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1