Нема да ви се верува што се случува во затворот во Идризово (ФОТО)


Затворите преполни, условите хорор. Човечки приказни и уништени животи. Најнов момент од затворот во Идризово.

Дали сликата во Македонија треба да се промени, останува сами да решете. Дали сте осудени или слободни, имајте ја во себе човечноста и вклучете се во борбата на обесправените граѓани. Ако денесе се овие на сликата, утре можете да бидете и вие.

Фејсбук статус на Мери Николова

12003189_899067446849684_1999614375549994304_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1