Немала пари за свадба: Позната пејачка му должи на својот колега 2.000 евра


Пејачката Драгана Шариќ, позната како Беби Дол, се скара со кумот Оливер Мандиќ, и тоа порди 2.000 евра.

Како што, дознава српски Ало, Бејби Дол од Оливер Мандиќ позајмила пари за свадба, а парите до ден денеска не му ги вратила, и поради тоа се скрани.

bebi dol

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1