Неверојатна приказна: „Ја фатив мајка ми како спие со мојот вереник, а тоа траело со години!”


Неколку недели после породувањето, Кајли станала сомничава откако ги затекнала својот вереник и нејзината мајка како заедно гледаат порно филм на ДВД.

26-годишната Кајли од Шефилд, Велика Британија, мајка на две деца, се уште е во шок откако сфатила дека нејзиниот вереник спиел со нејзината сопствена мајка и таа врска траела со години, пренесува Daily Mail.

01-30-Kylie_26_from_Sheffield_is_still_struggling_to_overcome_her_moth-a-5_1421205775929

Кајли го запознала својот вереник пред пет години преку социјална мрежа, а прв пат се виделе во живо кога го славела својот 21 роденден во еден клуб. Пет месеци подоцна започнале да живеат заедно.

Но, откако забременила, однесувањето на нејзиниот вереник се променило, почнал да пие, се расправал со неа и покажувал љубомора.

Кајли се обратила кај својата мајка за помош и мајка ѝ почнала редовно да доаѓа во нејзиниот дом, наводно за да ѝ помага и да ја смирува.02-0-Kylie_being_proposed_to_by_her_now_ex_boyfriend_on_her_24th_birt-a-6_1421205782769
Но, неколку недели после породувањето, Кајли станала сомничава откако ги затекнала својот вереник и нејзината мајка како заедно гледаат порно филм на ДВД. Тие се оправдувале дека случајно пуштиле погрешно ДВД, но сомнежот се вовлекол во Кајли, особено кога еден ден здогледала порака од нејзиниот вереник на мобилниот телефон од мајка ѝ во која пишувало: „Вечер ќе те…“

Тој ден, кога се вратила дома, Кајли не можела да влезе во домот затоа што неговиот клуч бил во бравата од внатрешната страна. Кога конечно успеала да влезе, нејзината мајка се туширала, а вереникот ја дочекал облечен само во гаќи.

03-578-2909230-Kylie_with_her_ex_and_their_two_children-a-8_1421205793178
Мајка ѝ конечно ѝ ја признала вистината дури откако Кајли преку адвокат добила пишано признание од својот вереник дека спиел со нејзината мајка четири години.

„Не можам да верувам дека мојата мајка ми направи такво нешто, а ми беше најдобра пријателка“, коментирала Кајли во документарниот филм кој наскоро треба да биде емитуван, но некои негови делови веќе осамнаа во британските медиуми.

Точка.ком.мк

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1