НЕВЕРОЈАТНО ФОТО ОД МАРС: Дали е ова вонземјанин, огромен пајак или …


Сите кои jа видеа оваа фотографија останаа со подотворена уста, не можејќи да дефинираат што е тоа што го сними роботот на НАСА, Curiosity, минатиот месец.

Фотографијата со денови е главна тема за полемики на мрежата Facebook во групата Journey to the Surface of the MARS.MARS

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1