СТРАШНО: Мајка споделила ФОТО од ќерка и – 2 секунди потоа девојчето е МРТВО (видео)


Повеќе од 3 милиони луѓе го погледнале ова видео, а пораката која ја носи може да спаси голем број на животи.dete kola

Авторот на ова видео во четири минути од снимката покажа шест личности на кои во еден миг им се преплетуваат  животите. Причината е фотографија на девојче која ја фотографирала нејзината мајка.

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1