Крвава свадба во Белград: Плафонот во ресторанот паднал врз невестата


Плафон паднал врз невеста за време на нејзината свадба во еден познат ресторан во Белград.vma

Во несреќниот настан, покрај триесетгодишната невеста Ивана. М, повредени се уште четири лица.

Како што дознава српски Ало, невестата се здобила со тешки поврди на главата, а другите се со полесни повреди.

Сопственикот на ресторанот веднаш бил повикан на сослушување во полиција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1