СРАМОТА: Ја продале фотографијата од Боби Кристина во ковчегот за 100.000 долари!


Фотографијата од мртвата ќерка на музичката легенда Витни Хјустон е продадена на медиумите за повеќе од 100.000 долари.

Фотографијата на која починатата Боби Кристина Браун лежи во ковчегот настанала ден пред нејзиниот погреб во Џорџија.

kristina vitni hjuston

Ова долеа масло во оганот и ги влоши веќе затегнатите односи помеѓу семејствата Хјустон и Браун кои и на самиот погреб направиле скандал.

Сега се води полемика околу тоа кој го довел фотографот да направи таква фотографија.

Истата работа се случи и во 2012 година кога умре Витни Хјустон. Таа фотографија заврши на насловната страна на „Нешнл Инквајер“.vitni-hjuston-sahrana-poslednja-fotografija-foto-profimedia-1438689099-713557

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1