Тајно снимал гатачки, за да докаже дека сепак не се видовити!


Комичарот Тајлер Фишер тргна во мала турнеја низ гатачките продавници во Њујорк за на луѓето да им демонстрира дека сепак оние кои што ви ја претскажуваат иднината се само обични измамници.gatack

Поточно, се работи за измамнички, бидејќи сите кои што ги посети тој беа жени, а тој им постави неколку исти прашања за да види и колку ќе се разликуваат нивните одговори.

Тој ги запраша колку долго ќе живее, дали ќе се ожени и дали ќе има деца, но и какво ќе биде времето.

Одговорите беа различни, со што Фишер тврди и дека со тоа ја докажал теоријата за нивните измами, а за крај сепак остави една сцена поради која што некои скептици би можеле да останат збунети

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1