НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО: Починал од ебола – оживеал кога го пакувале во пластична вреќа


Тој е жив, викна и масата народ остана шокриана од глетката.

Новинарот Ричард Бесер моментално работи во Либерија и пренсува за случувањата од главниот град Монровија каде коси еболата.

ebola

Во моментот кога луѓето од погребалното дошле да соберат мртов маж кој лежел на улицата, тој снимал прилог но се случило нешто неверојатно. Човекот кој лежел мртов почнал да мрда со раката.

Луѓето од погребалното го извадиле од вреќата и повикале итна помош по што тој веднаш бил префрлен во болница.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1