Невремето во Штип откорна асфалт (ФОТО)


Невремето во Штип вчера предизвика големи штети на некои улици. Граѓаните на социјалните мрежи постираа фотографии на кои се гледа дека делови од асфалтот се откорнати и улиците се издигнати.

Plusinfo.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1