Ново работно време на паркинзите на „Градски паркинг“


Јавното претпријатие Градски паркинг извести дека од 1 јуни започнува летното сметање на времето на јавните површини за паркирање со кое стопанисува ова претпријатие.

Работното време во зоните А, Б, Ц и Д ќе биде од 7 до 23 часот.

parking_sample

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1