Објавени имињата на најсреќните: Проверете дали сте добиле награда од МојДДВ


Првите добитници на дневните награди: 4 х 1.000, 3 х 2.000 и 3 х 3.000 денари во наградната игра “МојДДВ, #МојаНаграда” се веќе познати и објавени.

Добитниците се објавени на следниот ЛИНК.

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1