Објавена тајна секс снимка од политичар со секретарка среде работно време!


Секс сцена е снимена за време на работна во една од канцелариите на општината.seks-620x350-18794
Градоначалникот на Парагвај Ангел „Тото“ Гомез имал секс со една жена во општинската канцеларија и целиот сексуален чин бил снимен на снимката која протече во јавноста.
Девојката од видеото има повеќе од 20 години, а според податоците од локалните медиуми и таа била вработена во општината.
Видеото погледнете го ТУКА.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1