Објавени фотки: Гола претседателката на Хрватска (Фото)


Во текстот со наслов ,,Колинда во секс акција,, Информер пишува дека добиле снимки од хрватските разузнавачи на кои се гледа како новопечената хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ во 2013 била тајно снимена во бриселски апартман во секс акција со српски дипломат. Во тоа време Колинда била помошник на генералниот секретар на НАТО.

Informer1

Информер тврди дека извор им се хрватски разузнавачи, ХДЗ, матичната партија на Колинда тврдат дека на фотографиите не е новата претседеталка, додека таа самата се уште не се огласила по овој повод.

Дали е навистина таа или некој се обидува да и смести секс афера уште не седната во претседателската фотеља

Кој се обидува да и смести секс афера? На снимката не е хрватската претседателка – еве кој е

Како ни ја подметнаа секс аферата со хрватската претседателка – признание од уредникот на Информер

Informer-copy1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1