Кој се обидува да и смести секс афера? На снимката не е хрватската претседателка – еве кој е


Снимките и фотографиите за кои информер тврдеше дека ги добил од хрватски разузнавачи а на кој наводно е новопечената хрватска претседателка снимена во стан во Брисел се лажни!

Српски Телеграф пронајде порно филм од каде се превземени фотографиите – на нив е порно глумица а ова се сегменти од порничот. филмот е со наслов “Horni Diamond Foxxx has fun in hotel room with young boy”, а глумицата Дајмонд Фокс.

Кој се обидува да и смести секс афера на хрватската претседателка?

foks

Informer1

Horni-Diamond-Fox

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1