Објавени првите шокантни фотографии од куќата на Оскар Писториус – Видео


oskarНа интернет се појавиле првите фотографии од внатрешноста на куќата на познатиот светски пара-олимпиец Оскар Писториус, кој е осомничен за брутално убиство на својата девојка Рив Стенкамп.

На фотографиите јасно се гледа оштетената врата од бањата, дупките од куршумите и крвавиот под. Фотографиите покажуваат дека во куќата се одвивала вистинска драма.

Истражувачите пронашле траги од крв низ целата куќа, вклучувајќи ги и ѕидовите и каучите на приземје.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1