Очекуваа слатка детска песничка, а добија џумбус – децава растурија (Видео)


Во шоуто за супер таленти „Америка има талент“ се најдоа и брат и сестра кои добија поделени критики. Некои беа одушевени, а некои шокирани и зачудени.

metal500Аралајн има 6 години, а Изи 9 години. Застанаа на сцената и „растурија“. Иако публиката и жирито очекуваа сладок настап на две деца, тие ги почестија со хеви метал изведба. Девојчето пее како вистинска металка и токму поради тоа предизвика различни коментари од жири комисијата.

– Толку си слатка и мила но кога ќе отвориш уста… Сакам да ги запознаам твоите родители, рече Хајди Клум која е член на жирито.

На некои овој настап им се допадна на некои не. Но ова интересно дуо сепак помина понатаму во шоуто.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1