ВИДЕО: Неверојатно – мало бебенце препливува базен како олимпиец


maxresdefaultМалата Елизабетги покажува нејзините пливачки способности уште од мали нозе. Погледнете како ова бебенце препливува базен.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1