Од слатка девојка до ова – еве што прават стероидите (Фото)


Кенди (28), од Лондон откако претерала  со земањето на стероиди, дојде до компликација кај нејзините хормони, при тоа предизвикувајќи промена на нејзините карактеристики како кај машките, опфаќајки и еден генетски орган.

Таа вели дека нема да престане со примањето на сетереоиди за да не ги изгуби нејзините мускули.

Стероидите помагаат за зголемување на мускулите, во развојот на сексуалните карактеристики како и други ефекти во телото на чпвекот.

Kurir

steroidi

zena1500

zena2500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1