Огнен Амиџиќ скршен од болка – на емотивен начин се прости од својот пријател и брат


Водителот Огнен Амиџиќ на посебен начин се прости од Маринко Маџгаљ кој вчера почина од тешката болест.ognjen-amidzic-marinko-madzgalj-ovako-se-odnjen-oprostio-od-prijatelja

Огнен занемен од болката се прости од Маринко преку песна.

Слушнете ја песната од која ќе роните  солзи….

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1