Огнен Врањеш потврди: Две години тајно се гледам со Јелена Карлеуша


Со денови се шпекулира како низ социјалните мрежи циркулираат фотографии од разголената Јелена Карлеуша, која пејачката наводно му ги испраќала на колегата на својот сопруг Душко Тошиќ.

„Курир“ сега дојде во посед на овие фотографии, на која јасно може да се види и босанскиот репрезентативец Огњен Врањеш.„Курир“ ги објави ексклузивните фотографии од целосно разголената Карлеуша, која наводно му ги праќала на Огњен Врањеш.

Еве што пиша Врањеш на фејс

Сепак, популарната ЈК се огласи на Инстаграм по повод овие експлицитни фотографии и ги демантираше овие наводи, наведувајќи дека станува збор за монтажа.

„На повеќето фотографии не сум јас и станува збор за фотомонтажа која секој оној кој е малку повешт со компјутери, може да ја направи. Некои од фотографиите се украдени од мојот телефон, доработени и пласирани за да ми се наштети мене и на моето семејство. Апелирам до медиумите и луѓето на социјалните мрежи да не учествуваат во ова. Нормално, според моите сознанија позади ова не стои еден човек, туку цела организација. Сите кои стојат зад ова правно ќе одговараат“ – напишала меѓу останатото Карлеуша.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1