Осум знаци кои укажуваат на тоа дека ви е фрлена клетва


Многумина се уверени дека се проколнети, а за жал многу од нив и се во право. Ако ги забележите овие осум знаци, кои се најчести показатели, значи и вие сте проколнати.

Нагло губење на енергијата: Ако некогаш сте пукале од сила, сте биле преполни со живот и енергија, а одеднаш сте потонале и веќе немате волја за ништо, тоа може да биде еден од знаците дека ви е фрлена клетва.gatanje dlanka gatacka

Финансиска загуба: Доколку ненадејно претрпите големи финансиски загуби, ако сте изгубиле многу пари во некои вложувања или одеднаш од стабилна ситуација сте влегле во безизлезна.

Зачестени проблеми во љубовта: Некогаш сте биле во стабилна љубовна врска, но во последно време љубовниот живот ви е мизерен, не можете да задржите партнер, сте доживеале развод, немате веќе волја за секс.

Кошмари: Одеднаш почнувате да сонувате кошмари. Соништата се убедливи и многу ве оптоваруваат. Сонувате смрт, змии, скорпиони, пад од висина.

Црни знамиња: Доколку ви исчезне омилено парче накит или необјасниво се искине, тоа може да биде знак дека сте проколнати.

Баксуз: Ова е нешто што многумина го доживуваат субјективно, но ако сте навистина во голема црна серија и се се врти против вас, тоа е тоа.

Необјаснива болка: Ако почесто од нормално почнете да чувствувате болка во телото која не можете да си ја објасните, особено во долниот дел на грбот, стомакот, па дури и нозете, а лекарите не можат да откријат која е причната.

Проблеми со спиењето: Одеднаш почнувате да се будите навечер, долго не можете да заспиете, се потите во текот на сонот, а порано не ви се случувало ова.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1