Откриено од што боледува Џенет Џексон


Познатата пејачка и сестра на поп кралот Мајкл Џексон, Џенет Џексон ја откажа турнејата и им порача на фановите да се молат за неа.

Како што пренесуваат медиумите, Џенет изгледа боледува од тумор на гласните жици.jenet djekson

Пејачката на фановите им порача дека мора да оди на операција, но не сака да открие за што станува збор.

Никој уште не потврдил дека станува збор за оваа болест така засега само се нагаѓа што би можело да биде во прашање.

Сепак, изворот близок на Џенет вели дека пејачката мора да биде под постојан надзор лекар, а речиси сите странски медиуми пренесоа дека станува збор за тумор на гласните жици.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1