Ова е последната снимка од рускиот авион пред да падне (Видео)


На интернет се појави видео снимка за која авторите тврдат дека е од внатрешноста на рускиот авион неколку минути пред самиот пад.avion vnatre

На видеото се гледа како во авионот се шири бел чад и се шпекулира дека причините за падот се туруење со гас или поставена експлозивна направа.

Сепак, повеќето од луѓето сметаат снимката овјавена ја каналот на ЈуТјуб е лажна се со цел за зголемување на прегледите.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1