Ова е сестрата на Цеца (фото)


Сите добро ја знаеме Цеца која важи за една од најубавите жени во регионот, а нејзината сестра Лидија роди 4 деца и е вистинска убавица.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1