Ова е жената која сопругот ја сулувал 300 пати додека спиела и ја снимал (Видео)


Сара Тетли едно утро се разбудила и сфатила дека сопругот сексуално ја злоупотребува.

-Се разбудив малку зашеметена и сфатив дека сум била силувана додека спиев. Одлучив да се преправам дека се уште спијам и да видам што ќе се случи. Набрзо заврши, раскажала Сара за ITV.sara-tetliraped

Сопругот заминал на работа, а таа ништо не му рекла, не знаела ни самата што да прави. Отишла кај соседите и им раскажала што се случило, а тие ја охрабрувале да повика полиција.

Тогаш следел уште еден шок. Полицијата пронашла 316 видео снимки на кои нејзиниот сопруг ја силува додека спие. Сара е уверена дека и давал некоја дрога за да ја зашемети.carlitetli-500x320

-На некои снимки не се слушаше ниту моето дишење – изгледаше како да сум мртва. Некогаш користел и различни домашни помагала за дополнително да ме злоупотребува. Беше страшно да се гледа сето тоа, раскажува оваа 26-годишна мајка која никогаш не се посомневала во ништо.

Нејзиниот сопруг Чарли на основа на 26 обвиненија бил осуден на 12 години затвор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1