Ова го има само во Државна болница во Скопје – Се молат пациентите од своите…


Во нашите книшки може се да се најде од слики, снимки, упати, ливчиња, извештаи па дури и икони и молитви.
По се изгледа на нашите доктори им дошло преку глава и ставиле натпис во Државната болница во Скопје… еве што велат:

5t4h4f5y34j3y4j

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1