Овие познати дами барале момче на сајтови за запознавање


Многу корисници на интернет се регистрирани на сајтови за запознавање, се со цел да пронајдат љубов. Сепак, од познатите личности тоа не се очекуваше.adele-skyfall-theme

 

Адел

Прва која обелодени дека е регистрирана на еден таков сајт е пејачката Бритни Спирс. После неа и други познати личности признаа дека се приклучиле кон сајтовите за онлајн запознавање.

кети

 

Кети Пери

лиднзи

 

Линдзи Лохан

лили

 

Лили Ален

хали

Хали Бери

Денешен.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1